עתה זו היא ההזדמנות להתכונן!

היומיום שלנו מורכב, בעיקר, משגרה. ככל שהיא מבורכת יש בה לא מעט אתגרים שיכולים ברגע להפוך למצבי חירום, גם ברשויות מקומיות וגם בארגונים. תקלה טכנית יכולה להסלים, נפילה של אדם במקום לא נכון הופכת מסכנת חיים ועוד.

כל ארגון חייב אמצעים לפיקוח, לבקרה ובעיקר יכולת להגיב במהירות למצבים משתנים שדורשים תשומת לב מיידית. לא פשוט, אבל ישים ועדיף שכל האפשרויות מוגשות במערכת אחרת שבשינוי כפתור יכולה לתת נתונים רלוונטיים בהתאמה. זה בדיוק מה שעושה מערכת MyCity.

בשעת חירום הרשות המקומית מתפקדת כזירה בה היא מרכזת את כל גופי החירום הממלכתיים ואנשי השטח שלה. כדי להשיג תגובה מהירה, זמינות ויכולת לנהל את כלל הגופים במקביל נדרשת מערכת MyCity לתמוך בכל הדרישות הללו תוך כדי הזרמת מידע בזמן אמת ופיזורו בפני אנשי המטה.

בדרך זו תהליך קבלת ההחלטות נעשה בצורה אמינה ומהירה יותר. אנשי המטה המנהלים את האירוע זקוקים לביטחון במערכת האנושית שעובדת איתם וגם במערכת חכמה ומהירה שתסייע בהעברת מסרים, קליטת נתונים ויכולת להראות בזמן אמת מה קורה, אם צריך, בכמה מוקדים בעת ובעונה אחת.

מערכת MyCity נמדדת בדיוק ביכולות הללו ובהצלחה. ומה שעובד בשעת חירום - עובד מצוין גם בזמן שגרה. כדי לפתח את מערכת MyCity נדרשו שעות רבות בשטח, תוך הבנת צרכי אנשי המטה, אך גם תוך עמידה בנהלים לשעת חירום שבאים לידי ביטוי בזמן אמת והם חוצי מגזרים.

ניהול אמיתי ומתוך ביטחון צריך מערכת שיודעת לתפקד במצבי לחץ וללא עייפות החומר.

המערכת מציעה, בין השאר: יצירת קשר מהיר במגוון אפשרויות לעשרות אלפי אנשים ויותר בלחיצת כפתור אחת, התממשקות מיידית למערכת פיקוד העורף ועוד.